Bezpłatne szkolenie

 

“Od pewności siebie przed kamerą,
do skutecznej sprzedaży online”

(bez oddawania duszy social mediom)

.
Webinar dla wysoko wrażliwych przedsiębiorczych kobiet i ekspertek, które chcą sprzedawać kursy, konsultacje i usługi online.

Co otrzymasz na webinarze?

Skąd biorą się Twoje blokady i jak osiągać TRWAŁĄ pewność siebie (przed kamerą i w binzesie)

Jak nagrywać wideo, by zdobywać płacących klientów, a nie tylko miłe komentarze pod postami

BONUS – rozpisany ‘lejek sprzedażowy’, czyli sprawdzona strategia sprzedaży online, której używa większość dobrze prosperujących przedsiębiorców online, bez codziennej obecności w social mediach.

Czy określiłabyś siebie jako wysoko wrażliwą, empatyczną, a nawet nieco introwertyczną kobietę?
Jednocześnie jeśli chcesz nagrać kurs online, webinar i zarabiać na swoim biznesie online, ale kamera Cię blokuje i NIE LUBISZ social mediów.

Ten webinar jest idealny dla Ciebie!

Zapraszam Cię na bezpłatne szkolenie, zaprojektowane specjalnie dla wrażliwców – ekspertek i przedsiębiorczych kobiet, którym zależy na osiągnięciu pewności siebie przed kamerą i wolności (czasowej i finansowej) dzięki skutecznej sprzedaży np. kursu online lub pakietu konsultacji BEZ KONIECZNOŚCI STAŁEJ OBECNOŚCI W SOCIAL MEDIA i tańczeniu na tiktoku…

Otrzymasz:

1. gotowy plan działania na temat tego jak pokonać blokady i nabrać pewności siebie przed kamerą,

2. jak korzystać z wideo, by szybko przyciągać płacących klientów, a nie tylko miłe komentarze pod postami…

Odbierz dostęp już teraz!

3. BONUS – rozpisany lejek sprzedażowy wraz z omówieniem sprawdzony w sprzedaży kursów online, pakietów konsultacji i/lub coachingu

Jestem Emilia

psycholog
trener umiejętności miękkich
aktorka

Uczę pewności siebie i przed kamerą oraz tworzenia skutecznej ścieżki klienta (tzw. lejka sprzedażowego) w biznesie online.

Pracuję z kobietami, które mimo ogromnej wiedzy, umiejętności i charyzmy, blokują się przed obiektywem (a także w biznesie) i nie pokazują w pełni swojego potencjału, tracąc przy tym możliwość rozwijania swojej marki w internecie i budowania nowoczesnego biznesu. Widzę jak kładą na sobie ogromną presję by wypadać perfekcyjnie, jednocześnie oceniają się bardzo surowo i krytycznie. Wspieram i uczę jak przestać chować się przed światem, uwierzyć w siebie, znaleźć w sobie odwagę, by nie bać pokazać siebie innym. Nawet z tej najwrażliwszej strony.

Dowiedz się jak strategicznie wykorzystać wideo, by trafiało w serce Twoich idealnych klientów i zapewniało wolność finansową.

(Bez oddawania duszy social mediom)

gotowy plan działania do wdrożenia od zaraz

rozpisany, sprawdzony lejek sprzedażowy

najskuteczniejsze sekrety na osiągnięcie pewności siebie przed kamerą (i w biznesie)

.