Szkolenie za 0zł

“Od pewności siebie przed kamerą,
do skutecznej sprzedaży online

(bez oddawania duszy social mediom)

.
Webinar dla kobiet pragnących naturalnie występować przed kamerą, by przekształcać swoją pasję i wiedzę w zysk online

Co otrzymasz na szkoleniu za 0 zł?

Dowiesz się skąd biorą się Twoje blokady, a co więcej, jak je przełamać. Siła leży w zbudowaniu trwałej pewności siebie – zarówno przed kamerą, jak i w biznesie.

Odkryjesz tajniki nagrywania wideo, które nie tylko zdobywają miłe komentarze, ale przede wszystkim przyciągają płacących klientów! Poznaj strategie i techniki, które pozwolą Ci skutecznie budować zaangażowanie i lojalność, prowadząc jednocześnie widzów do współpracy z Tobą

BONUS – dostaniesz rozpisany ‘lejek sprzedażowy’, czyli skutecznej strategii sprzedaży online stosowanej przez wielu sukcesujących przedsiębiorców internetowych, umożliwiającej regularne przyciąganie klientów bez konieczności codziennej aktywności w mediach społecznościowych

Czy kiedykolwiek marzyłaś o poprowadzeniu webinarium, stworzeniu kursu online i budowaniu dochodowego biznesu online, ale kamera Cię przed tym skutecznie zablokowała? 

 

Jeśli tak – ten webinar jest idealny dla Ciebie!

 Odkryj, jak przełamać barierę kamery i pokonać swoje ograniczenia. Razem odkryjmy, jak zdobyć pewność siebie i skutecznie zarabiać online, nawet jeśli kamera wydaje się być twoim największym przeciwnikiem.

Szkolenie dla

wrażliwych i przedsiębiorczych kobiet, które pragną osiągnąć pewność siebie przed kamerą, by mieć odwagę zarabiać online na swojej wiedzy bez konieczności codziennego postowania w social mediach.

Gdy staniesz się pewna siebie i pełna entuzjazmu w wideo, widzowie docenią Twoją wiedzę

1. Gotowy plan działania, który pomoże Ci pokonać blokady i wzmocnić pewność siebie przed kamerą

2. Jak korzystać z wideo, by szybko przyciągać płacących klientów, a nie tylko miłe komentarze pod postami

3. BONUS – rozpisany lejek sprzedażowy wraz z omówieniem sprawdzony w sprzedaży kursów online, pakietów konsultacji i/lub coachingu

Jestem Emilia

psycholog
trener umiejętności miękkich (13l. doświadczenia)
aktorka

Przez ostatnie 4 lata uczę kobiety pewności siebie przed kamerą oraz tworzenia skutecznych ścieżek klienta, znanych także jako lejki sprzedażowe, w biznesie online.

Pracuję z kobietami, które mimo ogromnej wiedzy, umiejętności i charyzmy, blokują się przed obiektywem (a także w biznesie) i nie pokazują w pełni swojego potencjału, tracąc przy tym możliwość rozwijania swojej marki w internecie i budowania nowoczesnego biznesu. Widzę jak kładą na sobie ogromną presję by wypadać perfekcyjnie, jednocześnie oceniają się bardzo surowo i krytycznie. Wspieram i uczę jak przestać chować się przed światem, uwierzyć w siebie, znaleźć w sobie odwagę, by nie bać pokazać siebie innym. Nawet z tej najwrażliwszej strony.

Co uczestniczki mówią o webinarze:

Rozpocznij pracę nad swoją pewnością siebie i twórz wideo, które poruszy serca Twoich idealnych klientów 

(Bez oddawania duszy social mediom)

Jak pracować z blokadami przed kamerą i wzmocnić pewność siebie

Jak ogarnąć techniczną część nagrywania i budowania biznesu online

Rozpisany, sprawdzony lejek sprzedażowy

.