PEWNOŚĆ SIEBIE PRZED KAMERĄ & STRATEGIA SPRZEDAŻY ONLINE (3 płatności)

Course Content

Sprawy organizacyjne (Grupa na FB i spotkania Zoom)
Tutaj znajdziesz: - Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku - Terminy spotkań na żywo wraz z linkiem do nich

  • Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku
  • Terminy spotkań na żywo 2024

1. Wspierający WIDEO-TRENING
Żeby oswoić się z kamerą, z nagrywaniem wideo, z osiąganiem pewności siebie i swobody przed obiektywem, potrzebujesz obyć się ze swoją ekspresją, sposobem mówienia, mimiką. Potrzebujesz mieć możliwość zaobserwowania jej w nieoceniający sposób. Potrzebujesz 'wyjść ze swojej głowy' i realnie zacząć nagrywać. Regularne, tworzenie prostych wideo będzie Twoją największą bronią w walce blokadami, wątpliwościami. Będzie jednocześnie najlepszym narzędziem do wznoszenia wideo-umiejętności na wyższy poziom. Nabierzesz wprawy i zauważysz jak z nagrania na nagranie Twoje wideo jest coraz lepsze, zobaczysz jak szlifujesz nowe umiejętności, niczym dobry rzemieślnik. Tutaj zasada jest podobna do tej przy nauce gry na instrumencie - Teoria jest bardzo ważna, bo daje ramy i schematy dzięki którym wiesz co i jak robić, ale bez połączenia jej z praktyką, z instrumentu nie ma szans wydobyć się prawdziwa muzyka. Obejrzyj lekcję i dowiedz się jak wdrożyć w życie wspierający wideo-trening. Zobaczysz, to działa jak magia mimo, że nią nie jest. Powodzenia!

Moduł 2. Mindset
Ten moduł poświęcony jest pracy z mindsetem, czyli mówiąc inaczej z Twoją głową. Jest to kluczowy element w przełamywaniu blokad i lęku przed nagrywaniem wideo. Dowiesz się co zrobić, żeby poczuć się swobodnie i pewnie przed kamerą, skąd się bierze stres i jak poradzić sobie z nim poradzić krótko i długofalowo, nauczysz się też jak poradzić sobie z lękiem przed oceną. Zamieszczone tutaj są zarówno materiały wideo jak i workbooki do pracy własnej. Znajdziesz w tym module też nagranie pełnej relaksacji - możesz z niej korzystać kiedy tylko poczujesz potrzebę wyciszenia. Oprócz materiałów merytorycznych, czeka na Ciebie również WIDEO - WYZWANIE! Trzymam za Ciebie kciuki <3 Powodzenia!

Moduł 3. Przygotowanie treści do wideo
Dowiesz się jakie są zasady tworzenia angażujących treści w wideo, jak poprawnie rozpoczynać i kończyć film, a także jak tworzyć cały scenariusz do Twojego filmu. Znajdziesz tu również Workbook do tworzenia własnego scenariusza. Trzymam kciuki!

Moduł 4. Głos, dykcja. Autoprezentacja przed kamerą
Cały moduł poświęcony jest pracy nad głosem, dykcją, intonacją i autoprezentacją przed kamerą. Dowiesz się z niego co zrobić, żeby Twój głos brzmiał profesjonalnie i się nie męczył, jak pozbyć się dźwięków namysłu czy niechcianych tików, a także jak się malować do kamery, czego nie ubierać i jak się poruszać w trakcie nagrania. Powodzenia!

Moduł 5. Sprzęt i inne technikalia
Ten moduł powstał po to, żebyś zaznała spokoju i wiedziała już jaką wybrać lampę, kamerę, mikrofon czy tło. Omawiam tu jakiego sprzętu konkretnie potrzebujesz i jak poprawnie go użyć, żebyś nagrywała sprawnie wideo bez wyrywania sobie włosów z głowy podczas rozszyfrowywania technikaliów.

Moduł 6. Montaż wideo
Tutaj krok po kroku, kliknięcie po kliknięciu nauczysz się w prosty sposób montować swoje wideo. Będziesz potrafiła przyciąć filmik, dodać muzykę, która podbije nastrój i siłę Twojego przekazu, nagrać swój głos, a nwet stworzyć swoje własne intro do wideo. Po tym module, już tylko wyobraźnia będzie Twoją granicą twórczości. Możesz stworzyć bardzo wartościowe i jednocześnie piękne wideo dla swoich klientów. Trzymam kciuki! UWAGA: Program DaVinci Resolve często ulega aktualizacji. W tym module używam wersji 16, ale obecnie dostępne są już wyższe wersje. Wszystkie działają podobnie, ale ze względu na błędy, które pojawiły się w wersji 17, zachęcam Cię do pobrania ze strony wersji 16. Jest jeszcze dostępna na oryginalnej stronie blackmagicdesign.com, o której mówię w instrukcji. W razie pytań - pisz na naszej grupie Facebookowej :) Powodzenia! DaVinci Resolve wymaga (jak większość profesjonalnych programów do obróbki wideo lub foto) dość wydajnego komputera, aby móc korzystać z programu bez problemów (najlepiej 16GB RAMU i procesor Intel Core i7). Wychodząc na przeciw tym, którzy mają w swoich zasobach mniej silne komputery, wkrótce w tym module pojawi się również instrukcja korzystania z innego bezpłatnego programu do montażu, który nie jest aż tak wymagający pod względem wydajności sprzętu.  

Moduł 7. Skuteczna i prosta strategia sprzedażowa online (lejek sprzedażowy)
Mój cel - nauczyć Cię skutecznie i sprawnie zdobywać klientów online. W tym miejscu znajdziesz spójny, klarowny plan działania. Dowiesz się krok po kroku (również od technicznej strony) JAK zbudować tzw. ‘lejek sprzedażowy’, żeby o Twoim produkcie, usłudze czy np. webinarze dowiedziało się jak najwięcej osób, a następnie skorzystało ze współpracy z Tobą. W tym module poruszam temat tworzenia ścieżki klienta zarówno z wykorzystaniem płatnych reklam wideo – (na przykład na FB) jak i metod organicznych (jak tworzenie treści wideo w social mediach – rolki na IG, TikTok). Dowiesz się jakich konkretnie potrzebujesz elementów na ścieżce klienta, by jak najbardziej efektywnie zamieniać tzw. ‘obserwatorów podglądaczy’ darmowych treści w internecie w osoby gotowe zostać Twoimi klientami.

BONUS – szablon strony sprzedażowej
Otrzymujesz cały szablon strony sprzedażowej wraz z instrukcją do samodzielnej instalacji od zera, byś mogła szybko wypełnić ją swoimi treściami i zacząć pokazywać ją światu a tym samym sprzedawać swoją ofertę. Szablon jest zaprojektowany tak, byś nie musiała zastanawiać się jakie treści gdzie powinny się znajdować. Wszystko jest już gotowe. Ty z kolei możesz dostosować kolory, czcionki i zmodyfikować tekst do własnych potrzeb i biznesu. Wartość rynkowa bonusu, to 2000zł. Ty otrzymujesz stronę w ramach programu.

BONUS – Webinar, który sprzedaje (case study)
Na prośbę kursantów, umieszczam swój webinar w celach szkoleniowych

BONUS – Jak nagrywać wideo do kursu online
Tworzenie szkicu kursu, efektywne nagrywanie wideo-lekcji, a także przegląd serwerów do utrzymywania wideo kursowych i wiele innych.

BONUS – Reklama wideo, która przyciąga (case study)
Na prośbę kursantów umieszczam reklamę wideo, która bardzo dobrze przyciąga widzów do skorzystania z webinaru

BONUS – Tech lab – dodatkowe instrukcje techniczne i przydatne linki

BONUS – Lekcje od ekspertów

Nagrania spotkań grupowych na żywo