Mentoring premium 6 miesięcy – Bonusowe materiały (płatność jednorazowa)

Course Content

BONUS – Workbooki i ćwiczenia do pracy psychologicznej

 • Praca z niewspierającymi przekonaniami
  16:32
 • Jak pokonać negatywne myśli na swój temat?
  12:48
 • WORKBOOK – praca z negatywnymi myślami
 • Perfekcjonizm
  02:20
 • Perfekcjonizm cd.
  07:19
 • Jak pokonać lęk przed oceną?
  11:23
 • WORKBOOK – pokonaj lęk przed oceną
 • Jak pokonać lęk przed oceną? cd.
  02:59
 • Jak radzić sobie ze stresem przed kamerą (i nie tylko)?
  09:49
 • Relaksacja. Pełna sesja relaksacyjna (Trening Jacobsona)
  19:16

BONUS – Badanie rynku – przydatne materiały

BONUS – Sprzęt i inne technikalia do nagrywania wideo
Ten moduł powstał po to, żebyś zaznała spokoju i wiedziała już jaką wybrać lampę, kamerę, mikrofon czy tło. Omawiam tu jakiego sprzętu konkretnie potrzebujesz i jak poprawnie go użyć, żebyś nagrywała sprawnie wideo bez wyrywania sobie włosów z głowy podczas rozszyfrowywania technikaliów.

BONUS – Montaż wideo
Tutaj krok po kroku, kliknięcie po kliknięciu nauczysz się w prosty sposób montować swoje wideo. Będziesz potrafiła przyciąć filmik, dodać muzykę, która podbije nastrój i siłę Twojego przekazu, nagrać swój głos, a nwet stworzyć swoje własne intro do wideo. Po tym module, już tylko wyobraźnia będzie Twoją granicą twórczości. Możesz stworzyć bardzo wartościowe i jednocześnie piękne wideo dla swoich klientów. Trzymam kciuki! UWAGA: Program DaVinci Resolve często ulega aktualizacji. W tym module używam wersji 16, ale obecnie dostępne są już wyższe wersje. Wszystkie działają podobnie, ale ze względu na błędy, które pojawiły się w wersji 17, zachęcam Cię do pobrania ze strony wersji 16. Jest jeszcze dostępna na oryginalnej stronie blackmagicdesign.com, o której mówię w instrukcji. W razie pytań - pisz na naszej grupie Facebookowej :) Powodzenia! DaVinci Resolve wymaga (jak większość profesjonalnych programów do obróbki wideo lub foto) dość wydajnego komputera, aby móc korzystać z programu bez problemów (najlepiej 16GB RAMU i procesor Intel Core i7). Wychodząc na przeciw tym, którzy mają w swoich zasobach mniej silne komputery, wkrótce w tym module pojawi się również instrukcja korzystania z innego bezpłatnego programu do montażu, który nie jest aż tak wymagający pod względem wydajności sprzętu.  

BONUS- Schemat lejka sprzedażowego
Mój cel - nauczyć Cię skutecznie i sprawnie zdobywać klientów online. W tym miejscu znajdziesz spójny, klarowny plan działania. Dowiesz się krok po kroku (również od technicznej strony) JAK zbudować tzw. ‘lejek sprzedażowy’, żeby o Twoim produkcie, usłudze czy np. webinarze dowiedziało się jak najwięcej osób, a następnie skorzystało ze współpracy z Tobą. W tym module poruszam temat tworzenia ścieżki klienta zarówno z wykorzystaniem płatnych reklam wideo – (na przykład na FB) jak i metod organicznych (jak tworzenie treści wideo w social mediach – rolki na IG, TikTok). Dowiesz się jakich konkretnie potrzebujesz elementów na ścieżce klienta, by jak najbardziej efektywnie zamieniać tzw. ‘obserwatorów podglądaczy’ darmowych treści w internecie w osoby gotowe zostać Twoimi klientami.

BONUS – szablon strony sprzedażowej
Otrzymujesz cały szablon strony sprzedażowej wraz z instrukcją do samodzielnej instalacji od zera, byś mogła szybko wypełnić ją swoimi treściami i zacząć pokazywać ją światu a tym samym sprzedawać swoją ofertę. Szablon jest zaprojektowany tak, byś nie musiała zastanawiać się jakie treści gdzie powinny się znajdować. Wszystko jest już gotowe. Ty z kolei możesz dostosować kolory, czcionki i zmodyfikować tekst do własnych potrzeb i biznesu. Wartość rynkowa bonusu, to 2000zł. Ty otrzymujesz stronę w ramach mentoringu. *UWAGA - plików nie możesz udostępniać osobom trzecim. Są one  tylko i wyłącznie do Twojego własnego użytku. 

BONUS – Jak nagrywać wideo do kursu online
Tworzenie szkicu kursu, efektywne nagrywanie wideo-lekcji, a także przegląd serwerów do utrzymywania wideo kursowych i wiele innych.

BONUS – Reklama wideo, która przyciąga (wszystkie tutoriale pojawią się wkrótce)
Na prośbę kursantów umieszczam reklamę wideo, która bardzo dobrze przyciąga widzów do skorzystania z webinaru

BONUS – Tech lab – dodatkowe instrukcje techniczne i przydatne linki