Bezpłatne szkolenie będzie dostępne jeszcze przez:


 

Jeżeli po szkoleniu będziesz zainteresowana moim wsparciem w osiągnięciu pewności siebie przed kamerą, a za 3-4 tygodnie chciałabyś już móc pozyskiwać klientów do swojej marki online dzięki wideo, to przez kolejne 5 dni możesz skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej (więcej informacji poniżej strony). ⬇  

 

Gdybyś miała do mnie pytania, napisz na: kontakt@emiliakajca.pl

Program mentoringowy

Pewności siebie przed kamerą

Kompletny program, w którym krok po kroku pokażę Ci jak osiągnąć pewność siebie przed kamerą, tworzyć skuteczne, angażujące wideo, a następnie korzystać z niego w celach marketingowych i sprzedażowych w swoim biznesie online
Czy kiedykolwiek…

Chciałaś nagrywać wideo (live’y, stories, webinary, tutoriale na YouTube), ale masz blokadę. Nie czujesz się komfortowo lub stresujesz się przed kamerą.

Boisz się, że podczas nagrywania nie będziesz potrafiła się sensownie i płynnie wypowiedzieć. Masz w głowie świetny pomysł, ale ciężko Ci go przełożyć na słowa i scenariusz czytelny dla Twojego widza.

Cenisz sobie naturalność i autentyczność. Nie chcesz przybierać przed kamerą sztucznej maski, ale kiedy oglądasz swoje nagrania, wydajesz się sobie sztywna, dziwna i mało naturalna.

Boisz się osądzenia przez innych. Obawiasz się, że okażesz się mało merytoryczna.

Jesteś totalnie nietechniczna i nie wiesz, jaki sprzęt (dźwięk, światło, tło, kamera itp.) czy programy wybrać, ani jak ich poprawnie używać do nagrywania czy montażu wideo.

Dodatkowo… Marketing to Twoja słaba strona i nie jesteś pewna, od czego zacząć, żeby Twoje usługi i wiedza przynosiły realne biznesowe efekty…

Wkrótce nowe materiały w programie

Wyobraź sobie…

pełną swobodę i pewność siebie przed kamerą, a kalendarz wypełniony klientami 

Zamiast ukrywania się za fasadą swojego biznesu online, wychodzisz ze swoją wizją, wiedzą i pasją do świata – promieniejesz własną, naturalną energią, a ludzie cenią Cię dokładnie taką, jaką jesteś.
Jesteś pewna wartości, którą przekazujesz innym przez wideo, wiesz, że realnie pomagasz swoim odbiorcom, więc nie sabotujesz już siebie ani swojego biznesu, powtarzając sobie, że „nie jesteś jeszcze wystarczającym ekspertem”.
Mimo „alergii na technikalia” z lekkością obsługujesz sprzęt i narzędzia do nagrywania – ustawienia światła, dźwięku, tła nie robią już na Tobie większego wrażenia. Potrafisz nawet montować wideo, choć zawsze myślałaś, że to niemożliwe.
Masz jasny plan działania – wiesz jak, po co i dla kogo nagrywać wideo, żeby odbiorcy realnie z niego korzystali, angażowali się, a Twój biznes przy tym wzrastał w zgodzie z Tobą, Twoim temperamentem i wartościami.

Oto dlaczego wideo powinno stać się priorytetem w Twoim biznesie online

Wideo to najskuteczniejsze narzędzie do budowania dochodowej marki od zera (nawet bez społeczności).

Nie musisz być influencerką z setkami tysięcy obserwujących, by zarabiać w internecie, ale jeśli chcesz stosunkowo szybko zdobywać klientów– potrzebujesz wideo. Wideo (szczególnie na żywo, na przykład w postaci webinaru) to obecnie najskuteczniejsze narzędzie do sprawnego budowania dochodowej marki online opartej na wiedzy. Dlaczego? 

 • Wideo konwertuje (czyli zamienia zainteresowanych w płacących klientów) aż o 60% skuteczniej niż każdy inny rodzaj treści. 
 • Wideo skraca dystans.

 • Wideo buduje zaufanie.

Ludzie kupują od ludzi. Wbrew pozorom sam produkt nie wystarcza. Ogromne znaczenie w podjęciu decyzji o zakupie ma fakt, czy przed transakcją klient może poznać osobę stojącą za marką i danym produktem. Wideo daje taką możliwość na odległość.

Wideo sercem produktów cyfrowych

Jeśli masz w planach stworzenie produktów cyfrowych (np. kursów online), to bez wideo się nie obędzie. Niezależnie od tego, czy pokażesz w nich twarz czy nie – musisz nauczyć się tworzenia wideo zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej. Potrzebujesz też (a może nawet przede wszystkim) pewności siebie, żeby móc przekonać do siebie klientów.

Nie musisz codziennie postować w social mediach

Skuteczna promocja to klucz do sukcesu w biznesie. Nie jestem przeciwna codziennej obecności w soc-mediach, ale jeśli podobnie jak ja nie jesteś “zwierzęciem instagramowym”, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz nagrać  jedno bardzo dobre wideo, skorzystać z niego jako reklamy i pozyskać dziesiątki, a nawet setki klientów. Nie musisz oczywiście wybierać tej strategii, bo organicznie też możesz przyciągnąc skutecznie klientów dzięi wideo, ale jest to rewelacyjna alternatywa dla modelu content marketingu, w której regulanie potrzebujesz postowac w socialach, nie sądzisz? 

Przedstawiam Ci:

Kompleksowy program mentoringowy dla kobiet przedsiębiorczyń, które chcą poczuć się pewnie przed kamerą i rozwijać biznes online dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu

Program zaopatruje krok po kroku w narzędzia, dzięki którym przedsiębiorcze kobiety (takie jak Ty) osiągają naturalność i głęboką akceptację swojego wizerunku przed kamerą.

Program uczy od zera, jak tworzyć i montować skuteczne, angażujące wideo i live’y biznesowe do promocji, budowania marki i sprzedaży swoich usług i/lub produktów cyfrowych.

Program w skrócie

modułów głównych

lekcji wideo w modułach głównych

praktycznych bonusów o wartości ponad 3400zł

kursantek programu mentoringowego
W tym programie uczę krok po kroku:

jak osiągnąć prawdziwą i trwałą pewność siebie przed kamerą i w pełni zaakceptować siebie i swój wizerunek w wideo;

co jest Ci potrzebne, by nie bać się oceny innych i radzić sobie ze stresem podczas nagrywania/wystąpienia live;

jak tworzyć skuteczne (a nie perfekcyjne) wideo/live, które angażują widzów, promują i sprzedają;

jak zaprezentować jak najlepszą wersję siebie w kamerze (makijaż, głos, dykcja, mimika, gestykulacja i inne);

jakiego konkretnie sprzętu (kamera/aparat, światło, dźwięk, tło itp.) i programów użyć do nagrywania i montażu wideo, a także jak zrobić to poprawnie i w najprostszy możliwy sposób (nawet dla totalnie nietechnicznych);

jak układać treść i scenariusz do wideo i co zrobić, żeby nie mieć „czarnej dziury” w głowie podczas nagrywania;

jak strategicznie używać wideo, by nie zaprzedawać swojej duszy social mediom na każdej możliwej platformie, a jednak skutecznie budować markę online.

Możesz to osiągnąć, przeznaczając 5 -30 minut dziennie (przez 21 dni).

Czy warto?

Zobacz metamorfozy moich klientek:

“Kurs znacznie przyspieszył moje wyjście z pieczary do ludzi. Nauczyłam się też tej technicznej strony nagrywania i montowania wideo. Rewelacja!”
Natalia Janicka
“Ten kurs jest dla mnie skarbnicą wiedzy. Wszystkie moduły dały mi moc do tworzenia. Wiem jak nagrywać, jak się przygotować, więc się już nie boję. Bardzo dużo też pomogły mi pozytywne opinie innych i Twóje informacje zwrotne Emilio”
Monika Kowalczyk
Jestem Emilia

Uczę pewności siebie i swobody przed kamerą. Jestem psychologiem, certyfikowanym trenerem umiejętności miękkich i aktorką. Pracuję z kobietami, które mimo ogromnej wiedzy, umiejętności i charyzmy, blokują się przed obiektywem i nie pokazują w pełni swojego potencjału, tracąc przy tym możliwość rozwijania swojej marki w internecie i budowania nowoczesnego biznesu. Widzę jak kładą na sobie ogromną presję by wypadać perfekcyjnie, jednocześnie oceniając się bardzo surowo i krytycznie. Wspieram i uczę jak przestać chować się przed światem, uwierzyć w siebie, znaleźć w sobie odwagę, by nie bać pokazać siebie innym. Nawet z tej najwrażliwszej strony.

Jako aktorka z doświadczenia, przed kamerą stawałam setki razy.  Grałam w reklamach, serialach TV czy w teatrze. Dobrze wiem jak to jest zmagać się z trudnościami przed obiektywem. Pamiętam chwile kiedy mimo doświadczenia sama bałam się nagrywać wideo na rzecz swojego biznesu.
Wszystko to się na szczęście zmieniło, kiedy uporządkowałam relacje z własnymi przekonaniami i stałam się dla siebie najlepszym wsparciem. 

Zależy mi na tym samym dla Ciebie!  Wiem, że jeśli z lekkością i autentycznością będziesz tworzyła wideo, to wartości i wiedza, którymi obdarujesz innych, mogą zmienić zarówno Twoje jak i czyjeś życie.

Osiągniesz nie tylko naturalność w wideo, ale też rowzwijający się biznes online

Ten program jest idealny dla ambitnych, przedsiębiorczych kobiet, które są gotowe, by wyjść ze swojej jaskini i zacząć być widocznymi w sieci z niezachwianą pewnością siebie.

Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, żeby:

zacząć nagrywać skuteczne wideo i live’y oraz korzystać z ich mocy do promocji i budowania silnej marki online opartej na wiedzy;
skutecznie promować swój biznes, dzięki wideo docierając do idealnych klientów.
osiągnąć autentyczną pewność siebie przed kamerą, naturalność i lekkość w nagrywaniu oraz głęboką akceptację swojego wizerunku;

Czego możesz się spodziewać w programie:

01

Trening wideo

Profesjonalnie zaprojektowany trening, dzięki któremu od pierwszych dni w kursie pełną parą zaczniesz pracę nad wideo i osiąganiem pewności siebie przed kamerą. Dzięki tej części kursu będziesz realnie ćwiczyć nagrywanie w praktyce równolegle z przerabianiem części teoretycznej i tej związanej z mindsetem (nastawieniem). Wierz mi – połączenie tych trzech czynników daje atomowe rezultaty;

02

Mindset

pokonaj blokady i zdobądź pewność siebie przed kamerą. Kompleksowa 3-etapowa metoda pokonywania blokad. W tym module przejdziesz proces głębokiej samoakceptacji, przepracujesz niewspierające przekonania, pozbędziesz się lęku przed oceną, a jednocześnie zdobędziesz konkretne narzędzia i ćwiczenia do uzyskania swobody przed obiektywem;

Zawartość modułu

 • Jak pracować z niespierającymi przekonaniami? Wykorzystanie technik potwierdzonych naukowo
 • Jak stać się pewnym siebie przed kamerą? 4 niezawodne techniki (do wdrożenia natychmiast)
 • Jak oswoić się z tym, że nie widzisz twarzy i reakcji widzów podczas nagrywania?
 • Co zrobić, żeby nagrywać z entuzjazmem i szczerą, autentyczną energią?
 • Jak radzić sobie z perfekcjonizmem przy nagrywaniu wideo?
 • Co zrobić, żeby wygląd pomagał w nabieraniu pewności siebie przed kamerą?
 • Jak pokonać lęk przed oceną innych?
 • Jak pokonać stres przed kamerą? Kompleksowa praca ze stresem – jak pozbyć się napięcia, trzęsących się rąk, drżącego ciała i zaciskającej się szczęki?

03

Przygotowanie treści

naucz się tworzyć treści do wideo, które angażują i chwytają za serce. W tym module dowiesz się, czego potrzebujesz, by nagrywać wciągające wideo, i co zrobić, by trafiać do właściwych osób, które najlepiej mogą skorzystać na Twoich usługach/produktach jako kienci.

Zawartość modułu

 • 5 zasad tworzenia angażujących treści wideo. Do wdrożenia od razu.
 • technika “Must have” tworzenia wartościowej wideo
 • Jak poprawnie ułożyć strukturę wypowiedzi w wideo?
 • Czym i jak zakończyć  wideo?
 • Jak rozpocząć wideo, żeby wzbudzić zainteresowanie?
 • Jak zapamiętać tekst do wideo? 3 sposoby

04

Głos, dykcja. Autoprezentacja

wyglądaj i brzmij jak najlepsza wersja siebie. W tym module nauczysz się nie tylko świetnie prezentować się przed kamerą, ale też pracować z głosem, dykcją i intonacją, tak by dopełnić całości i ostatecznie rozprawić się z nadmierną autokrytyką swojego wizerunku;

Zawartość modułu

 • Co zrobić, żeby głos brzmiał ładnie i profesjonalnie? Techniki pracy z głosem stosowane przez aktorów.
 • Jak poprawić dykcję dzięki prostym ćwiczeniom?
 • Jak pozbyć się “yyyy, eeee, mmm”?
 • Jak pozbyć się niechcianych tików przed kamerą? (np. marszczenie czoła, cmokanie, intensywne mruganie)
 • Jak przygotować głos, aparat mowy i ciało przed nagrywaniem? rozgrzewka krok po kroku
 • Czego nie ubierać do kamery, a co ubierać i dlaczego?
 • Dobry Make-up i biżuteria do kamery
 • Co zrobić, żeby dobrze prezentować się przed kamerą?

05

Sprzęt do wideo

obsługa każdego niezbędnego do nagrywania urządzenia krok po kroku w formie prostych wideo instrukcji. Łatwo i przyjemnie, bez zbędnego technologicznego żargonu;

Zawartość modułu

 • Jaki aparat wybrać do nagrywania wideo i jak korzystać z tego, który już masz?
 • Jak poradzić sobie z dźwiękiem w wideo? Wybór i obsługa mikrofonu
 • Oświetlenie – jakie wybrać na początek? i jak dobrze je ustawić?
 • Jak oświetlać się w wideo jeśli nosisz okulary? – tutorial
 • Tło – jak ustawić odpowiednie tło niezależnie od warunków lokalowych?
 • Podświetlanie tła do wideo
 • Statywy – czy są niezbędne i jakie wybrać do swoich potrzeb?

06

Montaż wideo

proces montażu wideo wydaje Ci się ekstremalnie skomplikowany i trudny? Podobno mam dar ekstremalnego upraszczania. Pokażę Ci, że nawet używając profesjonalnego programu do montażu (nie tylko ubogich aplikacji na telefon), będziesz w stanie samodzielnie zmontować swoje wideo. Kliknięcie po kliknięciu. Tutoriale zrozumiałe nawet dla 6-letniego dziecka (true story). PS: program jest bezpłatny, więc nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów;

Zawartość modułu

 • Jaki wybrać program do prostego i intuicyjnego montażu wideo (wersje programów płatne i bezpłatne)
 • Pobieranie programu do montowania – tutorial
 • Przycinanie i wycinanie ze środka materiału wideo – tutorial
 • Podkładanie muzyki do wideo – tutorial
 • Dodawanie grafik, zdjęć i innych plików do wideo – tutorial
 • Podkładanie głosu do wideo – tutorial
 • Tworzenie intro i umieszczanie go w wideo – tutorial
 • Jak nagrywać ekran komputera – tutorial
 • Renderowanie, czyli zapisywanie wideo – tutorial

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

modul-7

07

Tworzenie ścieżki klienta (pozyskiwanie klienta z wykorzystaniem wideo)

JUŻ WKRÓTCE NOWY MODUŁ

Wiem, że zależy Ci na tym by zdobywać klientów online. W tym miejscu znajdziesz spójny, klarowny plan działania.
Dowiesz się krok po kroku (również od technicznej strony) JAK zbudować tzw. ‘lejek sprzedażowy’, żeby o Twoim produkcie, usłudze czy np. webinarze dowiedziało się jak najwięcej osób, a następnie skorzystało ze współpracy z Tobą. W tym module poruszam temat tworzenia ścieżki zarówno z wykorzystaniem płatnych reklam wideo – (na przykład na FB) jak i metod organicznych (jak tworzenie treści wideo w social mediach – rolki na IG, TikTok). Dowiesz się jakich konkretnie potrzebujesz elementów na ścieżce klienta, by jak najbardziej efektywnie zamieniać obserwatorów podglądaczy w osoby gotowe zostać Twoimi klientami.

Prywatna grupa na Facebooku

To miejsce nazywam wirtualną salą treningową. To absolutnie wyjątkowe miejsce. Otrzymujesz bowiem przestrzeń by przejść cały trening nagrywania. 

Dodajesz na grupę swoje nagrania, ale bez ryzyka, że spotka Cię hejt czy ‘krzywe spojrzenia’. Tutaj wszyscy są w jednym celu i panuje atmosfera wsparcia i życzliwości. 

Ponadto w grupie możesz ćwiczyć live’y, a nawet przećwiczyć swój pierwszy webinar. Tym samym zanim wyjdziesz z nim publicznie oswajasz się z nową formułą, dostajesz informację zwrotną i ćwiczysz swój materiał.

Przez cały czas trwania kursu będziesz mogła zapytać mnie, o co tylko chcesz w kwestii wideo. Dodatkowo w grupie jest Ela – niezaprzeczalna ekspertka od technikaliów, więc jeśli tylko będziesz potrzebowała pomocy przy podpinaniu lamp, mikrofonów, montażu wideo i innych, to będziesz miała pomoc na wyciągnięcie ręki. 

Spotkania na Zoomie

Cyklicznie spotykamy się online na Zoomie, zatem oprócz wsparcia na grupie na Facebooku będziesz mogła również na żywo zadać swoje pytanie i, podobnie jak na szkoleniu na żywo, przegadać „twarzą w twarz” jaką najlepiej strategię działania wybrać, czy np. co poprawić w wideo reklamowym.

Wszystko, żebyś mogła jak najszybciej i najskuteczniej zdobyć nie tylko pewność siebie przed kamerą, ale też korzystać z wideo w swoim biznesie i rozwijać swoją markę.

Bonusy, dzięki którym zdobędziesz klientów przy użyciu wideo jeszcze szybciej:

wartość wszystkich zawartych
w programie bonusów przekracza

3400 złotych

01

Skuteczne live’y na Facebooku:

 • obsługa programu do prowadzenia live’a,
 • jak się przygotować do live’a,
 • jak prowadzić live’a z użyciem dwóch kamer (np. widok na dłonie + twarz – przydatne np. przy tutorialach na żywo);
Wartość bonusu: 397 zł

02

Nagrywanie wideo do kursu online

planujesz nagrać własny kurs online?

W tym bonusie dostajesz instrukcje, wskazówki, jak zrobić to sprawnie, spójnie i profesjonalnie:

 • jak zaprojektować, stworzyć szkic wideolekcji do kursu?
 • jaką formę wideo wybrać do swojego kursu online?
 • jak sprawnie i efektywnie nagrywać wideo do kursu online?
 • o co zadbać, żeby lekcje wideo prezentowały się profesjonalnie?
 • jak wybierać tematy i tytuły do lekcji wideo w swoim kursie online?
 • gdzie bezpiecznie utrzymywać wideolekcje do swojego kursu online?
Wartość bonusu: 497 zł

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

03

Webinar, który sprzedaje:

Case study webinaru, który generuje realne efekty;

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

 • co powinno znależć się na webinarze – schemat webinaru
 • tworzenie prezentacji do webinaru
 • programy do prowadzenia webinaru 
Wartość bonusu: 297 zł

04

Reklama wideo, która przyciąga

case study reklamy wideo, która zamienia osoby „scrollujące” ekran w zaangażowaną społeczność (np. na Twojej liście mailingowej);

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

 • techniczne tutoriale ustawiania reklamy na Facebooku
 • instalacja pixela FB
 • dobór grupy docelowej
 • ustawianie pozostałych parametrów reklamy w menagerze reklam
 • przykład reklamy wideo, która przyciąga tysiące zainteresowanych
Wartość bonusu: 197 zł

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

05

Bonus ekspercki:

w tym bonusie znajdziesz lekcje i wskazówki od ekspertów, dzięki którym możesz jeszcze skuteczniej budować swoją markę online (pula lekcji eksperckich regularnie się powiększa):

 • Jak stworzyć i sprzedać kurs online (Digital Girls),
 • Jak poprawnie dobrać kolory (ubrań i tła) w wideo i do marki online, by wzbudzać zaufanie i profesjonalnie się prezentować (Kolorystka Ilona Brzozowska),
 • Jak stworzyć swoją stronę www – (Ekspertka od stron www i grafik Agnieszka Czubak);
Wartość bonusu: 1497 zł

06

Tech lab

pomoc techniczna w dodatkowych zadaniach przy tworzeniu wideo i marki online:

 • jak nagrywać wideo w plenerze,
 • wideo na YouTube,
 • wideo na Vimeo,
 • obsługa Zooma,
 • jak nagrywać ekran;
Wartość bonusu: 397 zł

07

Skrypt/szablon scenariusza do wideo

niezwodny, sprawdzony skrypt wideo do indywidualnej modyfikacji, który ułatwi Ci uporządkowanie myśli i stworzenie w szybki sposób scenariusza do wideo, który jest jasny, zrozumiały dla widza i angażuje jego emocje;
Wartość bonusu: 97 zł

08

Biblioteka narzędzi i aplikacji

miejsce, w którym szybko znajdziesz całą potrzebną i sprawdzoną bazę stron/aplikacji do wideo, bez samodzielnego błądzenia po internecie:

 • sprawdzone bazy muzyki,
 • sprawdzone bazy zdjęcia/grafiki i wideo,
 • bazy animacji i innych efektów do filmów,
 • sprawdzone programy do transkrypcji (dodawania napisów) do wideo,
 • sprawdzone aplikacje do montażu wideo na telefonie,
 • sprawdzone aplikacje do tworzenia into/outro do wideo na telefonie;
Wartość bonusu: 97 zł

09

Zniżka na sprzęt

jeśli zdecydujesz się na uzupełnienie swoich zasobów sprzętowych do nagrywania wideo, możesz skorzystać ze zniżki, którą otrzymałam specjalnie na użytek kursantek.

10

Rolki oraz TikToki (czyli krótkie formy video w biznesie online)

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

 • jak montować rolki
 • 15 pomysłów na pierwsze rolki (dla usługodawców, sprzedających produktów i coachów)
Wartość bonusu: xx zł

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

11

Strategia tworzenia video, które promuje na “social mediach”

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

 • zakładanie konta biznesowego na Facebooku, Instagramie, TiKtoku i YouTube
 • jak często publikować video na Facebooku, Instagramie, TikToku, YouTube
 • jak długie powinno być video
 • jak promować kanały
 • gdzie szukać tematów do video
Wartość bonusu: xx zł

12

Szablon strony sprzedażowej

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

Otrzymujesz cały szablon strony sprzedażowej wraz z instrukcją instalacji, byś mogła od razu wypełnić ją swoimi treściami i zacząć sprzedawać swoją ofertę

Wartość bonusu: xx zł

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

Czy warto?

Zobacz opinie klientek:

Już za 3-4 tygodnie możesz być swobodna, pewna siebie przed kamerą i przyciągać wymarzonych klientów dzięki mocy wideo
w swojej marce.

ponad 50 lekcji wideo w modułach głównych
17 workbooków i pdf’ów
9 praktycznych bonusów
wideo-trening
cykliczne spotkania na Zoom
prywatna grupa na Facebooku

Twoja inwestycja:

Tylko przez 5 dni otwarta jest sprzedaż w

PROMOCYJNEJ CENIE

300 zł mniej niż w cenie regularnej

Płatność w 2 częściach

2 płatności po 611 PLN

 

 • 6 kompleksowo ułożonych modułów
 • 9 wypakowanych wiedzą bonusów
 • wideo – trening
 • Mentoringowe wsparcie na grupie FB
 • Cykliczne spotkania Zoom
 • Wspierająca społeczność
 • Workbooki, ćwiczenia do utrwalania wiedzy w praktyce

611 zł

z VAT

zamiast 761 zł

Pierwsza płatność od razu, a kolejna po 30 dniach.

Płatność jednorazowa

1222 PLN

 

 • 6 kompleksowo ułożonych modułów
 • 9 wypakowanych wiedzą bonusów
 • wideo – trening
 • Mentoringowe wsparcie na grupie FB
 • Cykliczne spotkania Zoom
 • Wspierająca społeczność
 • Workbooki, ćwiczenia do utrwalania wiedzy w praktyce

1222 zł

z VAT

zamiast 1522 zł 

Płatność jednorazowa

UWAGA! Cena kursu wkrótce wzrasta do 2000 zł.

W chwili obecnej jeszcze można kupić program w “starej cenie”, dopóki nowe materiały są w trakcie tworzenia. Po zakupie otrzymasz dostęp do całego programu oraz do przyszłych aktualizacji.

W momencie pojawienia się wszystkich nowych materiałów na platformie cena znacznie wzrośnie.

Zatem warto kupić program już teraz!

Kurs online to wysoka wartość za niską cenę

 • Osobny kurs montażu ma wartość rynkową 600zł
 • Kurs o używaniu sprzętu do wideo 100-350zł
 • Kurs pewności siebie i samoakceptacji 200-1000zł
 • Kurs autoprezentacji 200-1000zł
 • Kurs tworzenia angażujących treści 200-300zł
 • Koszt zlecenia komuś z zewnątrz montaż wideo 200-300zł
 • Koszt jednego tylko spotkania z trenerem wideo min. 200zł
 • Koszt jednej tylko konsultacji z logopedą 200zł
 • Warsztaty na żywo weekendowe  o tworzeniu wideo 2000zł
 • Indywidualny mentoring  (spotkania online + wsparcie na FB) minimum 1500zł
 • Bonusy – ponad 3400zł

To są  realne koszta rynkowe za poszczególne elementy, które otrzymujesz w tym kursie. Kwoty są wręcz zaniżone, bo często wymienione usługi i kursy kosztują więcej.

W ramach tego kursu online masz dostęp do wszystkiego za jedyne 1197 zł. Oszczędzasz w ten sposób kilka tysięcy złotych.  

Czy warto?

Zobacz metamorfozy moich klientek:

“Mam teraz łatwość w nagrywaniu. Nie mam problemu, żeby rozłożyc “studio”, włączyć kamerę i iść na żywioł. Robię skrytp, nie przejmuję się jak mi cos nie pójdzie, najwyżej nagrywam jeszcze raz. Mam taką lekkość tego. Nadal jak siadam i włączam kamerkę, to czuję adrenalinkę, ale nie jest to paraliż. No i ruszył wreszcie mój fanpage i instagram. To kolejny krok do przodu!”
Elżbieta Szulbrewska
“Nauczyłam się, że to właśnie w głowie są wszystkie moje blokady i poczułam, że to jest ten czas kiedy chcę zadbać o tę część siebie. Tę wrażliwą. W środku. Kiedyś miałam wrażenie, że jestem sztywna na nagraniach, niewystarczająco dobra, z bólem patrzyłam na siebie i ciężko było mi obejrzeć swoje wideo od początku do końca (…) dzisiaj nagrywam jak dla bliskiego przyjaciela, który mnie wspiera i kibicuje”
Izabela Kubalska

Sprzedaż w promocyjnej cenie otwarta jest jeszcze tylko przez:

     
Czy warto?

Zobacz metamorfozy moich klientek:

“Nauczyłam się luzu przed kamerą, akceptacji swoich niedoskonałości które czasami pojawiają się jeszcze w nagraniach a mimo to nie blokują mnie przed udostępnianiem dalej moich treści. No i przede wszystkim montażu – jednak strach ma wielkie oczy 😁”
Anna Wędołowska
“Program pomógł mi przede wszystkim ogarnąć program do montażu filmów (…) Kurs pomógł mi też ogarnąć treści. Wiem jak je tworzyć, od czego zacząć, jak przyciągnąć uwagę widza. Mam narzędzia do tego (…) Do tej pory nie czułam się źle nagrywając, ale kurs zdecydowanie poprawił moją pewność siebie przed kamerą :)”
Dorota Szpiler-Maciejewska

Wszystko, czego potrzebujesz,
żeby nauczyć się tworzyć wideo i korzystać z niego w biznesie, masz teraz w jednym miejscu.

Program „Pewność siebie przed kamerą” to sprawdzony 6-stopniowy system, który przeprowadza Cię przez transformację – od blokady do pewności siebie przed kamerą – oraz uczy tworzenia i skutecznego korzystania z wideo w celu rozwoju marki online.

Hej, mam dla Ciebie jeszcze krótką wiadomość

Dołącz do programu

Pewność siebie przed kamerą

6 kompleksowo ułożonych modułów

9 wypakowanych wiedzą bonusów

wideo – trening

Mentoringowe wsparcie na grupie FB

Cykliczne spotkania Zoom

Wspierająca społeczność

Workbooki, ćwiczenia do utrwalania wiedzy w praktyce

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania
Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz śmiało zadać mi je wysyłając wiadomość pod adres: kontakt@emiliakajca.pl

Jestem zupełnie nietechniczna, czy kurs pozwoli mi nauczyć się jak korzystać ze sprzętu i programów potrzebnych do tworzenia wideo?

Tak,  w kursie dostajesz całe dwa moduły techniczne + bonus tech lab. Dzieki prostym tutorialom dowiesz się  jakiego sprzętu użyć i w jaki sposób, oraz nauczysz się krok po kroku jak montować wideo. Wszystko tłumaczone w najprostszy możliwy sposób. Bez zbędnego lania wody czy technologicznego “bełkotu”. Wiedza zawarta w tych modułach jest przyjazna nawet dla najbardziej opornych 😉

Jak długo będę miała dostęp do materiałów?

Dostęp do materiałów jest przewidziany na cały rok od momentu dołączenia do programu. W razie potrzeby istnieje również możliwość przedłużenia dostępu do materiałów po bardzo preferencyjnych warunkach. 

Jak długo trwa Twoje wsparcie mentoringowe?

Najefektywniejszą metodą jest skorzystanie z intensywnego, codziennego treningu nagrywania przez 21 dni. Niemniej dla Twojego komfortu i najlepszych rezultatów będziesz mogła dodatkowo korzystać z mojego mentoringowego wsparcia (w zamkniętej grupie Facebookowej oraz na spotkaniach zoom) przez całe 3 miesiące od momentu zakupu programu.

Czy ten kurs ma mi się szansę szybko zwrócić?

Tak, pod warunkiem, że faktycznie z niego skorzystaszi wdrożysz w życie to czego w nim uczę 🙂

Wystarczy, że po nagraniu dobrego wideo reklamowego lub np. webinaru pozyskasz jedynie  3-6 klientów na usługi lub produkty w cenie 200zł (np. konsultacje) lub 400zł (np. warsztaty lub kurs online), żeby inwestycja już Ci się zwróciła.

A z każdym kolejnym tygodniem i miesiącem będzie Ci się zwracała z nawiązką.

Mam bardzo mało czasu, czy dam radę przerobić kurs efekywnie?

Oczywiście. W programie masz wprawdzie sporo materiałów do przerobienia, ale najefektywnieszą pracę jesteś w stanie wykonać przeznaczając między 5 a 30 minut dziennie przez minimum 21 dni.

To mniej czasu niż trwa odcinek serialu na Netflix 😉 a efekty będą na tyle dobre, że będziesz mogła z powodzeniem zacząć korzystać z wideo w swoim biznesie do celów marketingowych, a nawet sprzedażowych. 

Dzięki temu profesjonalizować wideo i swoje wystąpienia możesz już w TRAKCIE korzystania z tej formy treści w biznesie, zamiast stania w miejscu i szlifowania pomysłów w głowie 😉

Do wszystkich materiałów na platformie na dostęp na cały rok, więc nawet w razie niespodziewanych wydarzeń (choroba dziecka, wyjazd czy natężenie pracy) – masz bardzo dużo czasu na ich pełne przerobienie.

 

Czy wszystkie moduły będą dostępne od razu?

Tak. Dostęp do wszystkich modułów i lekcji dostajesz zaraz po dokonaniu zakupu. Dodatkowo zależy mi na ciągłym podnoszeniu poziomu kursu, więc na platformie będą się pojawiały aktualizacje i nowe, dodatkowe materiały. Z nich również będziesz mogła w pełni korzystać przez cały okres trwania Twojego dostępu do kursu.

Kiedy startuje kurs?

Z całej zawartości kursu wraz z mentoringowym wsparciem możesz korzystać od razu po dokonaniu zakupu. Niemniej cena promocyjna obowiązuje tylko przez 5 dni dostępu do bezpłatnego szkolenia.