Bezpłatne szkolenie będzie dostępne jeszcze przez:

 

Jeżeli po obejrzeniu webinaru będziesz zainteresowana moim wsparciem w zakresie:

 1. osiągania pewności siebie przed kamerą
2. budowania stabilnego biznesu online (bez oddawania duszy social mediom)

to przez 5 kolejnych dni możesz skorzystać z oferty promocyjnej.

⬇ Przewiń stronę w dół, by uzyskać więcej informacji ⬇

Program mentoringowy

Pewność siebie przed kamerą
&
Strategia sprzedaży wiedzy

(bez oddawania duszy Social Mediom)

Czy kiedykolwiek…

Chciałaś nagrać webinar, reklamę, stories, rolkę, wideo na youtube, ale miałaś blokadę.

Bałaś się, że podczas nagrywania nie będziesz potrafiła się sensownie i płynnie wypowiedzieć.

Kiedy oglądasz swoje nagrania, wydajesz się sobie sztywna, dziwna i mało naturalna.

Miałaś poczucie, że jesteś “nietechniczna”

Chciałaś nauczyć się tworzyć skuteczną strategię sprzedaży tzw. “lejek sprzedażowy”, by zautomatyzować sprzedaż swoich produktów online, ale nie wiedziałaś od czego najlepiej zacząć

Wyobraź sobie…

PEWNOŚĆ SIEBIE (przed kamerą i w biznesie) oraz WOLNOŚĆ finansową 

wiedza, którą się dzielisz przyczynia się do transformacji innych osób

wykorzystujesz w pełni swój potencjał i zarabiasz min. 10k miesięcznie

masz poczucie głębszego spełnienia zawodowego i stajesz się ekspertem w swojej dziedzinie

Jako “wrażliwiec” i/lub introwertyk potrzebujesz  strategii sprzedażowej

bez oddawania duzszy social mediom

Nie musisz być influencerką z setkami tysięcy obserwujących, by zarabiać w internecie

Jeśli chcesz stosunkowo szybko zdobywać klientów, możesz skorzystać z innej sprawdzonej strategii

Wideo (szczególnie na żywo w postaci webinaru) to obecnie najskuteczniejsze narzędzie do sprawnego pozyskiwania swoich idealnych klientów. Dlaczego? 

 • Konwertuje (czyli zamienia zainteresowanych w płacących klientów) aż o 60% skuteczniej niż każdy inny rodzaj treści.
 • Skraca dystans.
 • Buduje zaufanie.
 • Buduje autorytet.

Ludzie kupują od ludzi.

Wbrew pozorom sam produkt nie wystarcza.

Ogromne znaczenie w podjęciu decyzji o zakupie ma fakt, czy przed transakcją klient może poznać osobę stojącą za marką i jej zaufać. Wideo, a szczególnie  webinar daje właśnie taką możliwość na odległość.

Tradycyjny marketing w social mediach może prowadzić do wypalenia

Skuteczny marketing to podstawa sukcesu w biznesie, prawda?

Owszem, ale jeśli jest niedopasowana do predyspozycji danej osoby, z czasem może silnie wpływać na samopoczucie, a nawet zdrowie psychiczne. Nie jestem przeciwna codziennej obecności w social mediach w ogólnym rozrachunku (szczególnie dla osób, którym atencja i codzienna interakcja dodaje motywacji), ale jeśli podobnie jak ja nie jesteś “zwierzęciem instagramowym”, to warto rozważyć inne opcje. mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Istnieje inna droga.

Zamiast 7-14 filmików tygodniowo do social mediów, możesz nagrać 2-3 dobrze zaprojektowane wideo, użyć ich strategicznie w tzw. lejku sprzedażowym i w efekcie  pozyskać dziesiątki, a nawet setki klientów (a nie tylko obserwatorów czy komentarze pod postem)

Nie jesteś zatem ‘zmuszona’ produkować kilkanaście filmików na tydzień bez większej kontroli nad algorytmem jak w tradycyjnym modelu social media.

Oczywiście nie musisz wybierać TYLKO tej strategii. Dodatkowo możesz skutecznie przyciągać klientów również organicznie, niemniej powyższe rozwiązanie jest rewelacyjną alternatywą dla kobiet, którym bliskie jest podejście “pracuj mądrzej, nie ciężej”.

modul-7

Najpierw pewność siebie, a potem strategiczne budowanie biznesu

Strategia jest bardzo ważna. Niemniej żebyś była w stanie ją skutecznie wprowazić w życie w pierwszej kolejności potrzebujesz  wzmocnić pewność siebie i poczucie własnej wartości.  To kluczowy moment. Jeśli ten krok zignorujesz,  ciągle nieświadomie będziesz SABOTOWAŁA swój biznes i siebie, a BLOKADY się pogłębią.

Potrzebujesz więc rozprawić się z niewspierającymi przekonianiami, z negatywnymi doświadczeniami w przeszłości, z perfekcjonizmem, z lękiem przed oceną i z poczuciem, że inni są zawsze lepsi od Ciebie. Teraz niestety stres i autokrytyka odbierają Ci siłę przekonywania, autentyczność, a nawet motywację do działania.

Przedstawiam Ci:

Kompleksowy program mentoringowy dla wysoko wrażliwych, ekspertek, które chcą osiągnąć pewność siebie przed kamerą, a następnie stworzyć i rozkręcić dochodowy biznes online

Program przeprowadza krok po kroku przez psychologiczny proces, dzięki któremu przedsiębiorcze kobiety tj. ekspertki, coach’ynie, konsultantki osiągają naturalność i głęboką akceptację siebie oraz swojego wizerunku przed kamerą (i nie tylko)

Następnie program od zera uczy, jak tworzyć strategię sprzedażową, dzięki której zbudujesz markę online oraz zaczniesz regularnie i stosunkowo szybko pozyskiwać idealnych klientów na swoje produkty cyfrowe (tj. kursy/programy online, pakiet spotkań konsultacyjnych, coaching czy szkolenia).

Program ten zaopatruje również w bezpośrednie wsparcie z mentorką oraz niezbędne techniczne instrukcje, a nawet szablony (np. strony sprzedażowej)

Program w liczbach

modułów głównych

bonusów premium

Spotkań na żywo (zoom)

kursantek
Proces transformacji krok po kroku:
 1. Pewność siebie
  (przed kamerą oraz w biznesie), dzięki której uciszasz autokrytykę, perfekcjonizm i zamiast sabotować swoje działania, zaczynasz rozkwitać w biznesie.

2. Tworzenie prostej, a bardzo skutecznej strategii sprzedażowej (tzw. lejka sprzedażowego), by stosunkowo szybko zacząć zarabiać pomagając innym swoją wiedzą i umiejętnościami

jak osiągnąć prawdziwą i trwałą pewność siebie przed kamerą i w pełni zaakceptować siebie i swój wizerunek w wideo;

co jest Ci potrzebne, by nie bać się oceny innych i radzić sobie ze stresem podczas nagrywania/wystąpienia live;

jak tworzyć skuteczne (a nie perfekcyjne) wideo/live, które angażują widzów, promują i sprzedają;

jak zaprezentować jak najlepszą wersję siebie w kamerze (makijaż, głos, dykcja, mimika, gestykulacja i inne);

jak krok po kroku stworzyć ścieżkę klienta, dzięki której zaczniesz regularnie zdobywać idealnych klientów do swojego kursu/ programu online lub na konsultacje.

Możesz to osiągnąć, przeznaczając 5 -30 minut (2-3 razy w tygodniu).

Jestem Emilia

psycholog
trener umiejętności miękkich
aktorka

Uczę pewności siebie przed kamerą oraz tworzenia skutecznej ścieżki klienta (tzw. lejka sprzedażowego) w biznesie online.

Pracuję z kobietami, które mimo ogromnej wiedzy, umiejętności i charyzmy, blokują się przed obiektywem (a także w biznesie) i nie pokazują w pełni swojego potencjału, tracąc przy tym możliwość rozwijania swojej marki w internecie i budowania nowoczesnego biznesu i wolności finansowej oraz czasowej. Widzę jak kładą na sobie ogromną presję by wypadać perfekcyjnie, jednocześnie oceniają się bardzo surowo i krytycznie. Wspieram i uczę jak przestać chować się przed światem, uwierzyć w siebie, znaleźć w sobie odwagę, by nie bać pokazać siebie innym. Nawet z tej najwrażliwszej strony.

Jako aktorka z doświadczenia, przed kamerą stawałam setki razy.  Grałam w reklamach, serialach TV czy w teatrze. Dobrze wiem jak to jest zmagać się z trudnościami przed obiektywem. Pamiętam chwile kiedy mimo doświadczenia sama bałam się nagrywać wideo na rzecz swojego biznesu.
Wszystko to się na szczęście zmieniło, kiedy uporządkowałam relacje z własnymi przekonaniami i stałam się dla siebie najlepszym wsparciem

Zależy mi na tym samym dla Ciebie!  Wiem, że jeśli z lekkością i autentycznością będziesz traktowała siebie, to przełoży się to na Twoje wideo i ofertę biznesową.

Wartości i wiedza, którymi obdarujesz innych, mogą zmienić zarówno Twoje jak i czyjeś życie.

Osiągnij pewność siebie, a następnie stwórz dochodowy biznes online

To program idealny dla wrażliwych, przedsiębiorczych kobiet, które są gotowe, “wyjść ze swojej jaskini“, wykorzystać w pełni swój potencjał, a pomagając innym dobrze przy tym zarabiać.

Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, żeby:

Raz na dobre zobaczyć w sobie pewną siebie, atrakcyjną, charyzmatyczną i merytoryczną kobietę biznesu

Nauczyć się wszystkich technicznych kwestii, które są Ci potrzebne do nagrywania skutecznego wideo biznesowego oraz do stworzenia skutecznie działającej strategii sprzedażowej (wyjaśnione niezbędne programy, gotowe schematy, szablony do wykorzystania)

Zorganizować swoją pierwszą profesjonalną sprzedaż kursu/programu online, pakietu konsultacji/coachingu lub usług online

Czego możesz się spodziewać w programie:

01

Trening wideo

Profesjonalnie zaprojektowany trening, dzięki któremu od pierwszych dni w kursie zaczniesz pracę pełną parą! To w tym miejscu, dzieląc się swoimi nagraniami wideo (nieperfekcyjnymi) w naszej bezpiecznej grupie na FB zapoczątkujesz budowanie NOWYCH DOŚWIADCZEŃ związanych z występami publicznymi i sukcesywnie wzmocnisz swoją pewność siebie. Oswoisz się zarówno z samym nagrywaniem, jak i ze swoim wizerunkiem, głosem czy gestykulacją. Dzięki tej części programu możesz testować webinar, rolki, live’y czy reklamy BEZ RYZYKA, równolegle z przerabianiem części teoretycznej i tej związanej z mindsetem (nastawieniem). Wierz mi – połączenie tych czynników daje atomowe rezultaty;

02

Mindset/ psychologia

Pokonaj blokady i zdobądź pewność siebie przed kamerą. Kompleksowa metoda pokonywania blokad przed kamerą i w biznesie. W tym module przejdziesz proces głębokiej samoakceptacji, przepracujesz niewspierające przekonania, pozbędziesz się lęku przed oceną, a jednocześnie zdobędziesz konkretne narzędzia i ćwiczenia do uzyskania swobody przed obiektywem i prezentowaniu swojej biznesowej oferty;

Zawartość modułu

 • Jak pracować z niespierającymi przekonaniami? Wykorzystanie technik potwierdzonych naukowo
 • Jak stać się pewnym siebie przed kamerą? 4 niezawodne techniki (do wdrożenia natychmiast)
 • Jak oswoić się z tym, że nie widzisz twarzy i reakcji widzów podczas nagrywania?
 • Co zrobić, żeby nagrywać z entuzjazmem i szczerą, autentyczną energią?
 • Jak radzić sobie z perfekcjonizmem przy nagrywaniu wideo?
 • Co zrobić, żeby wygląd pomagał w nabieraniu pewności siebie przed kamerą?
 • Jak pokonać lęk przed oceną innych?
 • Jak pokonać stres przed kamerą? Kompleksowa praca ze stresem – jak pozbyć się napięcia, trzęsących się rąk, drżącego ciała i zaciskającej się szczęki?

03

Przygotowanie treści

Naucz się złotych zasad tworzenia treści do wideo, które angażują i chwytają za serce. W tym module dowiesz się, czego potrzebujesz, by nagrywać wciągające wideo i co zrobić, by trafiać do tych właściwych osób. Takich które najlepiej mogą skorzystać na Twoich usługach/produktach i którzy najpewniej staną się Twoimi klientami.

Zawartość modułu

 • 5 zasad tworzenia angażujących treści wideo. Do wdrożenia od razu.
 • technika “Must have” tworzenia wartościowej wideo
 • Jak poprawnie ułożyć strukturę wypowiedzi w wideo?
 • Czym i jak zakończyć  wideo?
 • Jak rozpocząć wideo, żeby wzbudzić zainteresowanie?
 • Jak zapamiętać tekst do wideo? 3 sposoby

04

Głos, dykcja. Autoprezentacja

Wyglądaj i brzmij jak najlepsza wersja siebie. W tym module nauczysz się nie tylko świetnie prezentować się przed kamerą, ale też pracować z głosem, dykcją i intonacją, tak by dopełnić całości, zacząć pewnie, płynnie i zrozumiale komunikować swoje pomysły i tresci. Tutaj ostatecznie rozprawisz się z nadmierną autokrytyką swojego wizerunku; Twój wewnętrzny krytyk nie będzie się już miał do czego ‘doczepić’ 😉

Zawartość modułu

 • Co zrobić, żeby głos brzmiał ładnie i profesjonalnie? Techniki pracy z głosem stosowane przez aktorów.
 • Jak poprawić dykcję dzięki prostym ćwiczeniom?
 • Jak pozbyć się “yyyy, eeee, mmm”?
 • Jak pozbyć się niechcianych tików przed kamerą? (np. marszczenie czoła, cmokanie, intensywne mruganie)
 • Jak przygotować głos, aparat mowy i ciało przed nagrywaniem? rozgrzewka krok po kroku
 • Czego nie ubierać do kamery, a co ubierać i dlaczego?
 • Dobry Make-up i biżuteria do kamery
 • Co zrobić, żeby dobrze prezentować się przed kamerą?

05

Sprzęt do wideo

Obsługa każdego niezbędnego do nagrywania urządzenia krok po kroku w formie prostych wideo instrukcji. Łatwo i przyjemnie, bez zbędnego technologicznego żargonu;

Zawartość modułu

 • Jaki aparat wybrać do nagrywania wideo i jak korzystać z tego, który już masz?
 • Jak poradzić sobie z dźwiękiem w wideo? Wybór i obsługa mikrofonu
 • Oświetlenie – jakie wybrać na początek? i jak dobrze je ustawić?
 • Jak oświetlać się w wideo jeśli nosisz okulary? – tutorial
 • Tło – jak ustawić odpowiednie tło niezależnie od warunków lokalowych?
 • Podświetlanie tła do wideo
 • Statywy – czy są niezbędne i jakie wybrać do swoich potrzeb?

06

Montaż wideo

Proces montażu wideo wydaje Ci się skomplikowany i trudny? Podobno mam dar ekstremalnego upraszczania takich zagadnień. 

Tutaj nauczę Cię montażu wideo zarówno na komputerze (np. do montażu webinaru, dłuższego filmu na YouTube), ale też jak montować wideo na telefonie (np. do rolek czy do reklam). 

Pokażę Ci, że nawet używając profesjonalnego programu do montażu (nie tylko ubogich aplikacji na telefon), będziesz w stanie samodzielnie zmontować swoje wideo. Kliknięcie po kliknięciu. Tutoriale zrozumiałe nawet dla 6-letniego dziecka (true story). PS: programy do montażu są bezpłatne, więc nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów;

Zawartość modułu

 • Jaki wybrać program do prostego i intuicyjnego montażu wideo (wersje programów płatne i bezpłatne)
 • Pobieranie programu do montowania – tutorial
 • Przycinanie i wycinanie ze środka materiału wideo – tutorial
 • Podkładanie muzyki do wideo – tutorial
 • Dodawanie grafik, zdjęć i innych plików do wideo – tutorial
 • Podkładanie głosu do wideo – tutorial
 • Tworzenie intro i umieszczanie go w wideo – tutorial
 • Jak nagrywać ekran komputera – tutorial
 • Renderowanie, czyli zapisywanie wideo – tutorial

07

Tworzenie ścieżki klienta (pozyskiwanie klienta z wykorzystaniem wideo)

Mój cel – nauczyć Cię skutecznie i sprawnie zdobywać klientów online. W tym miejscu znajdziesz spójny, klarowny plan działania.
Dowiesz się krok po kroku (również od technicznej strony) JAK zbudować tzw. ‘lejek sprzedażowy’, żeby o Twoim produkcie, usłudze czy np. webinarze dowiedziało się jak najwięcej osób, a następnie skorzystało ze współpracy z Tobą. W tym module poruszam temat tworzenia ścieżki klienta zarówno z wykorzystaniem płatnych reklam wideo – (na przykład na FB) jak i metod organicznych (jak tworzenie treści wideo w social mediach – rolki na IG, TikTok). Dowiesz się jakich konkretnie potrzebujesz elementów na ścieżce klienta, by jak najbardziej efektywnie zamieniać tzw. ‘obserwatorów podglądaczy’ darmowych treści w internecie w osoby gotowe zostać Twoimi klientami.

Zawartość modułu

 • Jak stworzyć ofertę, której klient nie może się oprzeć
 • Psychologia zakupów
 • Jak zapewnić największą wartość dla klienta
 • Najefektywniejsza struktura strony sprzedażowej
 • Sekwencja maili
 • SZABLONY maili sprzedażowych (dostępne w grudniu 2023)
 • Obsługa platformy mailingowej (dostępne w grudniu 2023)
 • Sprzedaż kursu online (dostępne w grudniu 2023)
 • Sprzedaż pakietu konsultacji (dostępne w grudniu 2023)
 • Sprzedaż usług (dostępne w grudniu 2023)
 • Przedsprzedaż – zacznij szybko zdobywać klientów (dostępne w grudniu 2023)
 • Dalszy rozwój biznesu na własnych zasadach (dostępne w grudniu 2023)

Prywatna grupa na Facebooku

To miejsce nazywam czasami magiczną salą treningową. To absolutnie wyjątkowa przestrzeń. Otrzymujesz bowiem bezpieczny zakątek w internecie by przejść cały trening nagrywania i odmienić swoje dotychczasowe nawyki z nagrywaniem oraz uzdrowić postrzeganie samej siebie.

Dodajesz na grupę swoje nagrania, ale bez ryzyka, że spotka Cię hejt czy ‘krzywe spojrzenia’. Tutaj wszyscy są w jednym celu i panuje atmosfera wsparcia i życzliwości. 

Ponadto w grupie możesz ćwiczyć nagrywanie liv’ów, rolek, reklam a nawet swój pierwszy webinar. Tym samym zanim wyjdziesz z nimi publicznie oswajasz się z nową formułą, dostajesz informację zwrotną i ulepszasz swój materiał. p.s. przypominam, że nawet już dziś możesz też być częścią tego miejsca.

Przez cały czas trwania kursu będziesz mogła zapytać mnie, o co tylko chcesz w kwestii wideo. Dodatkowo w grupie jest na stałe ekspertka od technikaliów, więc jeśli tylko będziesz potrzebowała pomocy przy podpinaniu lamp, mikrofonów, montażu wideo i innych, to będziesz miała pomoc na wyciągnięcie ręki.

Spotkania na Zoomie

Cyklicznie spotykamy się online na Zoomie. Dla niektórych wsparcie na Facebooku to za mało. Stworzyłam więc możliwość spotkania się na żywo, oko w oko przez internet. Tutaj  możesz zadać pytania i podobnie jak na szkoleniu na żywo, przegadać „twarzą w twarz” jaką najlepiej strategię działania wybrać, która zadziała najlepiej u Ciebie czy np. co i jak konkretnie poprawić w wideo reklamowym.

Wszystko po to, żebyś mogła jak najszybciej i najskuteczniej zdobyć nie tylko pewność siebie przed kamerą, ale też korzystać z wideo w swoim biznesie i rozwijać swoją markę i wychodzić do świata ze swoją ofertą.

ALE TO NIE WSZYSTKO!

Bonusy premium,

dzięki którym oszczędzasz czas i pieniądze.

wartość wszystkich zawartych
w programie bonusów to prawie

6600 złotych

Bonus 1

Szablon strony sprzedażowej

Otrzymujesz cały szablon strony sprzedażowej wraz z instrukcją do samodzielnej instalacji od zera, byś mogła szybko wypełnić ją swoimi treściami i zacząć pokazywać ją światu a tym samym sprzedawać swoją ofertę.  Szablon jest zaprojektowany tak, byś nie musiała zastanawiać się jakie treści gdzie powinny się znajdować. Wszytsko jest już gotowe. Ty z kolei możesz dostosować kolory, czcionki i zmodyfikować tekst do własnych potrzeb i biznesu.

Wartość rynkowa bonusu: 2000 zł

Bonus 2

Webinar, który sprzedaje:

 • co powinno znaleźć się na webinarze – struktura webinaru
 • tworzenie prezentacji do webinaru – szablon prezentacji
 • programy do prowadzenia webinaru – techniczne ustawianie webinaru krok po kroku
 • przykład webinaru, który generuje realny dochód

Bonus w pełnej wersji dostępny w listopadzie 2023 (wszystkie osoby, które dołączą przed jego publikacją otrzymają przedłużony dostęp do grupy a FB i spotkań na zoomie). Oficjalny czas dostępów liczyć się będzie od daty publikacji bonusu.

Wartość rynkowa bonusu: 1500 zł

Bonus 3

Jak nagrywać wideo do kursu online?

planujesz nagrać własny kurs online?

W tym bonusie dostajesz instrukcje, wskazówki, jak zrobić to sprawnie, spójnie i profesjonalnie:

 • jak zaprojektować, stworzyć szkic wideolekcji do kursu?
 • jaką formę wideo wybrać do swojego kursu online?
 • jak sprawnie i efektywnie nagrywać wideo do kursu online?
 • o co zadbać, żeby lekcje wideo prezentowały się profesjonalnie?
 • jak wybierać tematy i tytuły do lekcji wideo w swoim kursie online?
 • gdzie bezpiecznie utrzymywać wideolekcje do swojego kursu online?
Wartość rynkowa bonusu: 200 zł

Bonus 4

Bonus ekspercki:

w tym bonusie znajdziesz lekcje i wskazówki od ekspertów, dzięki którym możesz jeszcze skuteczniej budować swoją markę online (pula lekcji eksperckich regularnie się powiększa):

 • Jak stworzyć i sprzedać kurs online (Digital Girls),
 • Jak poprawnie dobrać kolory (ubrań i tła) w wideo i do marki online, by wzbudzać zaufanie i profesjonalnie się prezentować (Kolorystka Ilona Brzozowska),
 • Jak stworzyć swoją stronę www – (Ekspertka od stron www i grafik Agnieszka Czubak);
Wartość rynkowa bonusu: 500 zł

Bonus 5

Tworzenie reklamy na FB i IG

case study reklamy wideo, która zamienia osoby „scrollujące” ekran w zaangażowaną społeczność (np. na Twojej liście mailingowej);

 • techniczne tutoriale ustawiania reklamy na Facebooku i Instagramie
 • instalacja pixela FB
 • dobór grupy docelowej
 • ustawianie pozostałych parametrów reklamy w menagerze reklam
 • przykład reklamy wideo, która przyciąga tysiące zainteresowanych

Bonus w pełnej wersji dostępny w listopadzie 2023 (wszystkie osoby, które dołączą przed jego publikacją otrzymają przedłużony dostęp do grupy a FB i spotkań na zoomie). Oficjalny czas dostępów liczyć się będzie od daty publikacji bonusu.

Wartość rynkowa bonusu: 2000 zł

Bonus 6

Wsparcie techniczne – Tech lab

Dodatkowe instrukcje techniczne i przydatne linki

 • jak nagrywać wideo w plenerze,
 • live’y na Facebooku krok po kroku
 • obsługa Zooma,
 • jak nagrywać ekran;
 • biblioteka przydatnych w biznesie online linków, narzędzi i platform
Wartość bonusu: 400 zł

Bonus 6

Wsparcie techniczne – Tech lab

Dodatkowe instrukcje techniczne i przydatne linki

 • jak nagrywać wideo w plenerze,
 • live’y na Facebooku krok po kroku
 • obsługa Zooma,
 • jak nagrywać ekran;
 • biblioteka przydatnych w biznesie online linków, narzędzi i platform
Wartość bonusu: 400 zł
Czy warto?

Zobacz opinie klientek:

Zbyt długie analizowanie biznesu w głowie prowadzi do tego, że stoisz w miejscu. Zacznij dziś.

Za 3-4 tyg. będziesz swobodna i pewna siebie przed kamerą, 

następnie (za 4-10 tyg.) możesz już strategicznie sprzedawać swoje produkty cyfrowe (kurs/program online, pakiet konsultacji czy usługi online).

Twoja inwestycja:

Tylko przez 5 dni otwarta jest sprzedaż w

PROMOCYJNEJ CENIE

500 zł mniej niż w cenie regularnej

     

PAKIET 1

Pewność siebie przed kamerą

1222 PLN

 

*Istnieje możliwość rozłożenia płatności na części

(kliknij tutaj)

 1. Trening wideo
 2. Mindset/psychologia
 3. Budowanie treści do wideo
 4. Autoprezentacja
 5. Sprzęt i technikalia
 6. Montaż wideo
 7. Skuteczna strategia sprzedażowa – budowanie lejka sprzedażowego krok po kroku

1. BONUS – szablon strony sprzedażowej
2. BONUS – webinar,który sprzedaje
3. BONUS – jak nagrywać wideo do kursu online
4. BONUS – reklama wideo
5. BONUS – tech lab
6. BONUS – lekcje od ekspertów

+

WSPARCIE W GRUPIE NA FB
CYKLICZNE SPOTKANIA NA ZOOM

1222 zł

z VAT

cena regularna 2000 zł

*Istnieje możliwość rozłożenia płatności na części

(kliknij tutaj)

PAKIET 2

Pewność siebie przed kamerą
&
Strategia sprzedaży wiedzy online

1998 PLN

*Istnieje możliwość rozłożenia płatności na części

(kliknij tutaj)

 1. Trening wideo
 2. Mindset/psychologia
 3. Budowanie treści do wideo
 4. Autoprezentacja
 5. Sprzęt i technikalia
 6. Montaż wideo
 7. Skuteczna strategia sprzedażowa – budowanie lejka sprzedażowego krok po kroku

1. BONUS – szablon strony sprzedażowej
2. BONUS – webinar,który sprzedaje
3. BONUS – jak nagrywać wideo do kursu online
4. BONUS – reklama wideo
5. BONUS – tech lab
6. BONUS – lekcje od ekspertów

+

WSPARCIE W GRUPIE NA FB
CYKLICZNE SPOTKANIA NA ZOOM

1998 zł

z VAT

cena regularna 2500 zł

*Istnieje możliwość rozłożenia płatności na części

(kliknij tutaj)

Program online to wysoka wartość w niskiej cenie

Ile szacunkowo kosztowałoby Cię zapłacenie za wszystko co oferuję w programie, gdybyś kupowała osobno:

 • Profesjonalny kurs montażu wideo 500-1500zł
 • Podstawowy kurs tworzenia wideo 500zł
 • Kurs pewności siebie 1000zł
 • Kurs o tym, jak tworzyć system sprzedażowy 1000-4000zł
 • Koszt konsultacji z logopedą 250zł
 • Indywidualny mentoring  przez 4 miesiące… bezcenne
 • Bonusy – prawie 6600zł

To są  realne koszta rynkowe za poszczególne elementy, które otrzymujesz w tym kursie. Kwoty są wręcz zaniżone, bo często wymienione usługi i kursy kosztują więcej.

W ramach tego kursu online masz dostęp do tego wszystkiego za jedyne 1998 zł. Ten program to złoto. Oszczędzasz w ten sposób kilka tysięcy złotych.  

Grafika Emilia Kajca - wykres wartości programu mentoringowego

Potrzebujesz działać

i nie musisz robić tego sama.

Poprowadzę Cię za rękę. Pokażę się od czego zacząć i jak dalej się rozwijać. Całą sprawdzoną i działającą strategię podam Ci na tacy i pomogę ją wprowadzić w życie. Ty potrzebujesz jedynie podjąć decyzję i działać.

Czy warto?

Zobacz metamorfozy moich klientek:

“Mam teraz łatwość w nagrywaniu. Nie mam problemu, żeby rozłożyc “studio”, włączyć kamerę i iść na żywioł. Robię skrytp, nie przejmuję się jak mi cos nie pójdzie, najwyżej nagrywam jeszcze raz. Mam taką lekkość tego. Nadal jak siadam i włączam kamerkę, to czuję adrenalinkę, ale nie jest to paraliż. No i ruszył wreszcie mój fanpage i instagram. To kolejny krok do przodu!”
Elżbieta Szulbrewska
“Nauczyłam się, że to właśnie w głowie są wszystkie moje blokady i poczułam, że to jest ten czas kiedy chcę zadbać o tę część siebie. Tę wrażliwą. W środku. Kiedyś miałam wrażenie, że jestem sztywna na nagraniach, niewystarczająco dobra, z bólem patrzyłam na siebie i ciężko było mi obejrzeć swoje wideo od początku do końca (…) dzisiaj nagrywam jak dla bliskiego przyjaciela, który mnie wspiera i kibicuje”
Izabela Kubalska

Sprzedaż w promocyjnej cenie otwarta jeszcze tylko:

     
Czy warto?

Zobacz metamorfozy moich klientek:

“Nauczyłam się luzu przed kamerą, akceptacji swoich niedoskonałości które czasami pojawiają się jeszcze w nagraniach a mimo to nie blokują mnie przed udostępnianiem dalej moich treści. No i przede wszystkim montażu – jednak strach ma wielkie oczy 😁”
Anna Wędołowska
“Program pomógł mi przede wszystkim ogarnąć program do montażu filmów (…) Kurs pomógł mi też ogarnąć treści. Wiem jak je tworzyć, od czego zacząć, jak przyciągnąć uwagę widza. Mam narzędzia do tego (…) Do tej pory nie czułam się źle nagrywając, ale kurs zdecydowanie poprawił moją pewność siebie przed kamerą :)”
Dorota Szpiler-Maciejewska

Jedyne co dzieli Cię od spełnienia wymarzonych rezultatów w życiu zawodowym, to jedna decyzja.

Mój Program Mentoringowy to sprawdzony 7-stopniowy system, który przeprowadza Cię przez transformację 

Od blokad przez pewność siebie przed kamerą, aż do tworzenia dochodowego biznesu online zgodnego z Twoją osobowością i wartościami.

 

to wszystko w jednym miejscu.

To ten czas.

Ktoś czeka na Ciebie i Twoją pomoc

Dołącz do programu

Pewność siebie przed kamerą

7 kompleksowo ułożonych modułów

6 wypakowanych  bonusów premium

wideo – trening

Mentoringowe wsparcie na grupie FB

Cykliczne spotkania Zoom

Wspierająca społeczność

Workbooki, ćwiczenia, tutoriale i wyzwania w praktyce

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania
Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, możesz śmiało zadać mi je wysyłając wiadomość pod adres: kontakt@emiliakajca.pl

Jestem zupełnie nietechniczna, czy kurs pozwoli mi nauczyć się jak korzystać ze sprzętu i programów potrzebnych do tworzenia wideo?

Tak,  w kursie dostajesz całe dwa moduły techniczne + bonus tech lab. Dzieki prostym tutorialom dowiesz się  jakiego sprzętu użyć i w jaki sposób, oraz nauczysz się krok po kroku jak montować wideo. Wszystko tłumaczone w najprostszy możliwy sposób. Bez zbędnego lania wody czy technologicznego “bełkotu”. Wiedza zawarta w tych modułach jest przyjazna nawet dla najbardziej opornych 😉

Jak długo będę miała dostęp do materiałów?

Dostęp do materiałów jest przewidziany na cały rok od momentu dołączenia do programu. W razie potrzeby istnieje również możliwość przedłużenia dostępu do materiałów po bardzo preferencyjnych warunkach. 

Jak długo trwa Twoje wsparcie mentoringowe?

Najefektywniejszą metodą jest skorzystanie z intensywnego, codziennego treningu nagrywania przez 21 dni. Niemniej dla Twojego komfortu i najlepszych rezultatów będziesz mogła dodatkowo korzystać z mojego mentoringowego wsparcia (w zamkniętej grupie Facebookowej oraz na spotkaniach zoom) przez całe 4 miesiące od momentu zakupu programu.

Czy zakup programu ma szansę mi się zwrócić?

Tak, pod warunkiem, że faktycznie z niego skorzystasz i wdrożysz w życie to czego w nim uczę 🙂

Wystarczy, że zdobędziesz 4 klientów na przykład na Twój pierwszy kurs online w cenie 500zł, żeby inwestycja już Ci się zwróciła. To bardziej niż realny wynik.

A z każdą kolejną sprzedażą, inwestycja będzie Ci się zwracała z nawiązką.

Mam bardzo mało czasu, czy dam radę przerobić kurs efekywnie?

Oczywiście. W programie masz wprawdzie sporo materiałów do przerobienia, ale najefektywnieszą pracę jesteś w stanie wykonać przeznaczając między 5 a 30 minut dziennie. Dostęp zarówno do materiałów kursowych jak i do mentoringu masz na sporo czasu, wiec nie musisz zasiadać do nich każdego dnia, żeby ze spokojem się wyrobić.

To mniej czasu niż trwa odcinek serialu na Netflix 😉 a efekty będą na tyle dobre, że będziesz mogła z powodzeniem zacząć korzystać z wideo w swoim biznesie do celów marketingowych, a nawet sprzedażowych.

Dzięki temu profesjonalizować wideo i swoje wystąpienia możesz już w TRAKCIE korzystania z tej formy treści w biznesie, zamiast stania w miejscu i szlifowania pomysłów w głowie 😉

Do wszystkich materiałów na platformie na dostęp na cały rok, więc nawet w razie niespodziewanych wydarzeń (choroba dziecka, wyjazd czy natężenie pracy) – masz bardzo dużo czasu na ich pełne przerobienie.

 

Czy wszystkie moduły będą dostępne od razu?

Tak. Dostęp do wszystkich modułów i lekcji (zgodnie z wybranym pakietem) dostajesz zaraz po dokonaniu zakupu.  Dodatkowo zależy mi na ciągłym podnoszeniu poziomu kursu, więc na platformie będą się pojawiały aktualizacje i nowe, dodatkowe materiały. Z nich również będziesz mogła w pełni korzystać przez cały okres trwania Twojego dostępu do kursu.

 

Kiedy startuje kurs?

Z całej zawartości kursu wraz z mentoringowym wsparciem możesz korzystać od razu po dokonaniu zakupu. Niemniej cena promocyjna obowiązuje tylko przez 5 dni dostępu do bezpłatnego szkolenia.